3 værelser lejlighed på 93m² i Frederiksberg

Falkoner Allé 108, 2000 Frederiksberg, Denmark

12.708 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-06-2026

Luminous double bedroom in Frederiksberg C

To enhance the community aspect of our properties, we are now only accepting students who have previously lived in a shared apartment and can provide a landlord reference letter as proof. Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

93 m²

Pris

12.708 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-06-2026

Pris pr. m²

137 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Falkoner Allé 108, 2000 Frederiksberg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

3 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 80m²

Lauritz Sørensens Vej 10, 2000 Frederiksberg, Denmark

10.268 kr / måned

Ny
4 soveværelser lejlighed af 116.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 116m²

Wilkensvej 40, 2000 Frederiksberg, Denmark

10.498 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 77.7 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 78m²

Nyvej 2, 1851 Frederiksberg C, Denmark

10.520 kr / måned

Populære boligsøgninger