3 værelser lejlighed på 110m² i Horsens

Sønderbrogade, 8700 Horsens, Denmark

6.300 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 110 m2 i horsens, sønderbrogade

Lys lejlighed på 110 m2 i hjertet af Horsens udlejes! 200 m til gågaden, tæt ved indkøbsmuligheder og grønne områder. Lejligheden indeholder entré, stort badeværelse, lys stue og køkken samt 2 værelser. Lejemålet er ikke delevenligt. Udlejes nymalet. Der kan ikke gives tilladelse til husdyr. Ring for en fremvisning.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

110 m²

Pris

6.300 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

57 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Sønderbrogade, 8700 Horsens, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Horsens

Ny
3 soveværelser lejlighed af 82.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 82m²

Fabrikvej, 8700 Horsens, Denmark

6.300 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 87.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 87m²

Rådhustorvet, 8700 Horsens, Denmark

6.495 kr / måned

Populære boligsøgninger