Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 59m² i Aarhus

Pollenvænget 42, 8381 Tilst, Denmark

8.695 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2026

3-vær. lejlighed

På Honningvænget og Pollenvænget i Tilst udlejer vi 1-, 2- og 3-værelses lejligheder perfekt som delevenlige lejligheder eller til din første egen bolig. Størstedelen af boligerne har egen altan eller terrasse. Hårde hvidevarer Der er alt i hårde hvidevarer. Husdyr Lejere kan ansøge om tilladelse til at holde én indekat eller mindre hund på adressen. Udekatte og store hunde er ikke tilladt. Se vores samlede husdyrsregler her . Parkering Der er fri parkering. Fælles arealer Der er et lækkert, grønt gårdmiljø med orangeri og borde-bænkesæt.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

59 m²

Pris

8.695 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2026

Terrasse

Ja

Altan

Ja

Pris pr. m²

147 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Pollenvænget 42, 8381 Tilst, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aarhus

2 soveværelser lejlighed af 53.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 53m²

Honningvænget 75, 8381 Tilst, Denmark

6.995 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 46.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 46m²

Søndervangs Allé 34, 8260 Viby, Denmark

6.995 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 49.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 49m²

Eya Jensens Gade 34, 8240 Risskov, Denmark

7.000 kr / måned

Populære boligsøgninger