Listed today

2 rooms apartment of 54m² in Kolding

Bjælderbæk, 6000 Kolding, Denmark

5.395 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

lejlighed på 54 m2 i kolding, bjælderbæk

Lys 2-værelses lejlighed i Kolding. Lejligheden er beliggende nær centrum tæt på indkøbsmuligheder, grønt område samt Syddansk Universitet. Det første du træder ind i er lejlighedens entré, hvor der er plads til opbevaring af overtøjet. Overfor entrédøren finder lejlighedens rummelige badeværelse, hvor der er en stor bruseniche og flotte granitfliser med gulvvarme. Fra entréen og til venstre finder du det charmerende køkken med god opbevaringsplads og hvor der er plads til opsætning af egen opvaskemaskine. Videre fra køkkenet finder du lejlighedens hyggelige stue med et skønt lysindfald. Fra stuen går du ind i lejlighedens soveværelset, hvor der igen er et skønt lysindfald samt et større fast skab. Gulvene i alle opholdsrum er lyse egetræsgulve. Tilhørende lejligheden er eget aflåste kælderrum og mulighed for parkering. Derudover er der også mulighed for tilslutning af egen vaskemaskine og tørretumbler i kælderen. Aconto indeholder vand og varme. El, antenne og internet afregnes direkte til leverandør.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

5.395 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Parking

Yes

Price per m²

100 kr

Map

The listing is located at Bjælderbæk, 6000 Kolding, Denmark

Loading map